Mağazada Var

Trend Lüx Döner Berjer

KT1410015798
17.264 TL 21.580 TL %20
18.990 TL 23.738 TL %21
Takım İçeriği
Berjer1 x 17.264 TL
Toplam
18.990 TL
21.580 TL
17.264 TL
21.580 TL
Berjer
18.990 TL
17.264 TL
18.990 TL
17.264 TL
Toplam
17.264 TL18.990 TL

Ürün Özellikleri

        

Trend Lux Döner Berjer, lüks ve modern bir tarzda tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan berjer, konforlu bir oturma deneyimi sunar. Şık detayları ve zarif çizgileri ile herhangi bir yaşam alanına mükemmel bir uyum sağlar. Rahat minderleri ve ergonomik yapısı sayesinde uzun süreli oturmalarda bile maksimum konfor sunar. Trend Lux Berjer, evinizde şıklık ve konforu bir araya getiren benzersiz bir parçadır.


İnegölsofa Trend Lüx Berjer (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriğinde 1 adet Trend Lüx Berjer bulunmaktadır.

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Metal ayak Kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 35 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu yumuşaktır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer759286

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı