Trend 6 Kapılı Dolap - İnegölSofa
Mağazada Var

Trend 6 Kapılı Dolap

YOT1410013444
50.144 TL 62.680 TL %20
55.160 TL 68.950 TL %20
Takım İçeriği
6 Kapılı Dolap1 x 50.144 TL
Toplam
55.160 TL
62.680 TL
50.144 TL
62.680 TL
6 Kapılı Dolap
55.160 TL
50.144 TL
55.160 TL
50.144 TL
Toplam
50.144 TL55.160 TL

Ürün Özellikleri

Yatak Odası Dolabı. Trend koleksiyonundan 6 kapılı, şık ve kullanışlı dolap. Estetik tasarımıyla Trend 6 Kapılı Dolap yatak odası için ideal seçenektir. 

Trend 6 Kapılı Dolap, yatak odanızın düzenli ve şık görünmesini sağlayan kullanışlı bir seçenektir. Geniş iç hacmi ve raf düzenlemeleriyle ihtiyaçlarınıza uygun depolama alanı sunar. Kapaklı tasarımıyla eşyalarınızı toz ve kirden korurken, odanıza estetik bir görünüm kazandırır. Yüksek kaliteli malzeme ve işçilikle üretilmiş olan dolap, dayanıklılığıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Trend 6 Kapılı Dolap, şık tasarımıyla odanızı tamamlayacak ve düzeninizi sağlayacak mükemmel bir seçimdir.


Trend Yatak Odası (İnegöl Mobilyasıİ)

 Yatak odası: 6 Kapılı Dolaptan oluşmaktadır.

Avrupa Standartlarına uygun üretim garantisi bulunan modelde ön yüzler komple boya raflar ve dikmeler

18 mm yonga levha malzeme kullanılmaktadır.

Ürünümüz istediğiniz takdirde tek olarak sipariş verebilirsiniz.

Çekmeceli Şifonyer + Ahşap ve tasarım harikası baş ucu bulunmaktadır.

Bol raflı dolap yapısı ile bulunmaktadır.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
6 Kapılı Dolap26058218

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı