Toscana Yemek Odası Takımı - İnegölSofa

Toscana Yemek Odası Takımı

YOT1410007067
45.590 TL 63.080 TL %28
50.148 TL 69.390 TL %28
Takım İçeriği
Toscana Yemek Odası Takımı1 x 45.590 TL
Masa 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Toplam
50.148 TL
63.080 TL
45.590 TL
63.080 TL
Toscana Yemek Odası Takımı
Masa 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
45.590 TL
45.590 TL
Masa
15.880 TL
14.440 TL
Sandalye (6 Adet)
16.848 TL
15.312 TL
Konsol ( Aynalı )
22.784 TL
20.712 TL
Toplam
45.590 TL50.148 TL

Ürün Özellikleri

Modern Yemek Odası Takımı, şık tasarımı ve fonksiyonel detaylarıyla dikkat çeken Toscana koleksiyonu. Estetikliği ve kullanışlığı bir arada sunuyor.     

Toscana Yemek Odası Takımı, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan takım, uzun ömürlü kullanım sağlar. Yemek masası, sandalyeler ve vitrin gibi parçalardan oluşan bu takım, yemek alanınıza zarif bir atmosfer katar. Ahşap ve metal detayların uyumlu bir şekilde birleştiği tasarımıyla göz alıcı bir görünüm sunar. Fonksiyonel depolama alanları, kullanışlı tasarımıyla da öne çıkar. Toscana Yemek Odası, hem stil sahibi hem de işlevsel bir seçenektir.


Toscana Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İnegölsofa

Takım İçeriği 1 Adet Konsol Ve Aynası, 1 Adet Masa 6 Adet Sandalye

Masa Modern tasarıma sahiptir.

Konsol İç rafları oldukça kullanışlıdır. Ayakları ahşaptır.

Sandalye Ayakları ahşaptır.

Bakım Mobilyalarınızı nemli bez ile silerek temizleyiniz.

Garanti Süresi 2 yıl garantilidir.

Teslimat Türkiye'nin her yerine ve dünyaya teslimat yapılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün içerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı