Tören Tekli Döner Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Tören Tekli Döner Koltuk

KT1410007371
12.000 TL 15.000 TL %20
13.200 TL 16.500 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 12.000 TL
Toplam
13.200 TL
15.000 TL
12.000 TL
15.000 TL
Berjer
13.200 TL
12.000 TL
13.200 TL
12.000 TL
Toplam
12.000 TL13.200 TL

Ürün Özellikleri

Lüks ve döner özellikli Tören Tekli Döner Koltuk, şıklığı ve konforu bir araya getiriyor. Zarif tasarımıyla oturma odanızı tamamlayın. Hemen inceleyin!  

Tören Tekli Döner Koltuk , lüks bir tasarıma sahip olan döner bir koltuktur. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan berjer, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Şık ve modern detaylarıyla dikkat çeken bu berjer, konforlu bir oturma deneyimi sunar. Dönebilen özelliği sayesinde istediğiniz yöne rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Ergonomik tasarımıyla vücudunuza uyum sağlar ve dinlenmenizi sağlar. Tören Berjer, oturma odanızı tamamlayan şık bir parça olacak ve yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katacaktır. Lüks bir atmosfer yaratmak isteyenler için ideal bir seçimdir.


Tören Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet berjer'den oluşmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı