Toprak Yuvarlak Yan Sehpa

TU1410014236
3.925 TL 4.625 TL %16
4.318 TL 5.088 TL %16
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 3.925 TL
Toplam
4.318 TL
4.625 TL
3.925 TL
4.625 TL
Yan Sehpa
4.318 TL
3.925 TL
4.318 TL
3.925 TL
Toplam
3.925 TL4.318 TL

Ürün Özellikleri

Toprak Yuvarlak Yan Sehpa, oturma odanızın şıklığını tamamlayan bir tamamlayıcı aksesuardır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan sehpa, dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Zarif tasarımıyla modern ve şık bir atmosfer oluşturur. Yan sehpa, çay, kahve veya diğer eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebileceğiniz bir yüzey sunar. Ayrıca altında bulunan raflar sayesinde ek depolama alanı sağlar. Toprak Yan Sehpa, fonksiyonel ve estetik bir parça olarak oturma odanıza zarafet katar.

İNEGÖL SOFA

Takım içeriğinde 1 adet Toprak Yan Sehpa bulunmaktadır.

Toprak Yan Sehpa (İnegöl Mobilya)

Sehpa Malzemesi Üst tablanın etrafında mdf papel ahşap kaplamalı mdf bulunmaktadır.Üst tablanın içinde bronz ayna bulunmaktadır. Ayaklar kurutulmuş gürgen ağacından yapılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Yan Sehpa606053

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 16 Haziran 2024 - 26 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı