Mağazada Var

Toprak Yemek Odası Takımı

YOT1410001444
58.209 TL 83.156 TL %31
64.030 TL 91.471 TL %30
Takım İçeriği
Toprak Yemek Odası Takımı1 x 58.209 TL
Masa (Açılır) 1 adet
Aynalı Konsol 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Toplam
64.030 TL
83.156 TL
58.209 TL
83.156 TL
Toprak Yemek Odası Takımı
Masa (Açılır) 1 adet
Aynalı Konsol 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
58.209 TL
58.209 TL
Masa (Açılır)
19.402 TL
17.638 TL
Aynalı Konsol
26.306 TL
23.914 TL
Sandalye (6 Adet)
27.470 TL
24.972 TL
Toplam
58.209 TL64.030 TL

Ürün Özellikleri

 

Yemek zamanlarınıza zarif bir dokunuş katmak için tasarlanmış olan Toprak Yemek Odası Takımı, şıklığı ve modern tasarımıyla göz kamaştırıyor. Bu takım, minimal çizgileriyle modern tarzı yansıtırken aynı zamanda doğal ahşap tonlarıyla sıcak bir atmosfer sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu yemek odası takımı, uzun ömürlü ve dayanıklı kullanım için tasarlanmıştır.

Toprak Yemek Odası Takımı, içeriğinde yemek masası, sandalyeler ve şık bir vitrin bulundurarak kullanışlı bir düzen sunar. Yemek masası, modern bir tarzda tasarlanmış olup şık metal ayaklarla desteklenirken, doğal ahşap dokusu ile sofistike bir görünüm sağlar. Rahat ve ergonomik sandalyeler, uzun sohbetlerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Ayrıca vitrin, zarif eşyalarınızı sergilemek için ideal bir alan sunar.

Yemek alanınıza modern ve sofistike bir hava katmak isteyenler için Toprak Yemek Odası Takımı, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getirerek unutulmaz yemek deneyimleri sunuyor.

İNEGÖL SOFA

Toprak Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 adet yemek masası, 6 adet sandalye ve 1 konsol ve aynasından oluşmaktadır. Tv Ünitesi, orta sehpa, yan sehpa opsiyoneldir.

Konsol Malzemesi Konsol gövdesi 1. sınıf suntalam malzemeden yapılmaktadır. Ayaklar plastik ayaktır. Ön yüzlerde çerçeve profil vardır ve profil içleri bronz ayna sibudur. Kapak menteşesi kendinden frenli kaliteli menteşedir. Ön yüzler son teknoloji serigraf baskıdır.

Masa Malzemesi Yemek masası çift açılımlı masadır. Çift açılım halatlı masa rayı kullanılmaktadır. Ortadan çıkan kitabe ile masanın boyu büyümektedir. Ayaklar kurutulmuş gürgenden yapılmaktadır. Üst tablanın etrafında profil çerçeve vardır.Profil çerçevenin içinde bronz ayna sibu vardır.

Sandalye Malzemesi Kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla ergonomik ölçülerde yapılan sandalyeler kaliteli iskelet malzemesinden yapılmaktadır. Döşemesi dokuma kumaştan yapılmaktadır. Ayaklar kurutulmuş gürgen ağacından yapılmaktadır.

TV Ünitesi Malzemesi Ünite alt blok gövdesi 1. sınıf suntalam malzemeden yapılmaktadır. Ayaklar plastik ayaktır. Ön yüzlerde çerçeve profil vardır ve profil içleri bronz ayna sibudur. Çekmece rayı kendinden frenli gizli tandem raydır. Ön yüzler son teknoloji serigraf baskıdır.

Ünite üst kapaklı blok gövde 1. sınıf suntalam malzemeden yapılmaktadır.Ön yüzler son teknoloji serigraf baskıdır.Kapak menteşesi kendinden frenli kaliteli menteşedir.

Ünite üst kitaplık blok gövde 1. sınıf suntalam malzemeden yapılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Toprak Yemek Odası (İnegöl Mobilyası)

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Açılır)165/2059575
Aynalı Konsol2004778
Sandalye (6 Adet)566393

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı