Toprak Sürgülü Dolap - İnegölSofa
Mağazada Var

Toprak Sürgülü Dolap

YOT1410013594
37.944 TL 47.430 TL %20
41.736 TL 52.170 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 37.944 TL
Toplam
41.736 TL
47.430 TL
37.944 TL
47.430 TL
Dolap
41.736 TL
37.944 TL
41.736 TL
37.944 TL
Toplam
37.944 TL41.736 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve kullanışlı Toprak Sürgülü Dolap, yatak odası için ideal depolama çözümüdür. Geniş iç hacmi ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Hemen inceleyin!    

Toprak Sürgülü Dolap, şık ve kullanışlı bir depolama çözümü sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan dolap, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Sürgülü kapakları sayesinde alan tasarrufu yapmanızı sağlar ve odanızda daha fazla yer açar. Geniş iç hacmi ve bölme düzeniyle eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Estetik ve modern tasarımıyla dekorasyonunuza şıklık katar.

Toprak Yatak Odası (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği: 1 Adet Dolaptan Oluşmaktadır.

Gardırop Gövde, suntalam malzemeden üretilmiştir. Ön yüzler, MDF malzeme üzeri ahşap kaplama ile üretilmiştir.

Kapak Fonksiyonu 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. Çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap26166218

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı