Toprak Duvar Tv Ünitesi - İnegölSofa
Mağazada Var

Toprak Duvar Tv Ünitesi

TU1410001441
17.990 TL 21.180 TL %16
19.791 TL 23.300 TL %16
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 17.990 TL
Toplam
19.791 TL
21.180 TL
17.990 TL
21.180 TL
TV Ünitesi
19.791 TL
17.990 TL
19.791 TL
17.990 TL
Toplam
17.990 TL19.791 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve modern tasarımlı Toprak Duvar TV Ünitesi, geniş depolama alanı ve minimalist stiliyle yaşam alanınıza estetik bir dokunuş sağlar. Hemen inceleyin! 

Toprak Duvar TV Ünitesi, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza stil katıyor. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu ünite, sağlam bir yapıya sahiptir. Geniş depolama alanıyla düzenli bir görüntü sağlarken, TV'nizi mükemmel bir şekilde sergiler. Şık raflar ve dolaplar, eşyalarınızı düzenli tutmanıza ve dekoratif öğelerinizi sergilemenize olanak tanır. Zarif ve minimalist tasarımı, modern dekorasyon tarzını tamamlar ve yaşam alanınızı ferah ve şık bir şekilde düzenler. Toprak Duvar TV Ünitesi, hem işlevselliği hem de görsel estetiği bir araya getiren ideal bir seçimdir.


İNEGÖL SOFA

Toprak Duvar Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyasi)

Ünite alt blok, üst kapaklı blok ve üst kitaplık blok'dan oluşmaktadır.

TV Ünitesi Malzemesi Ünite alt blok gövdesi 1. sınıf suntalam malzemeden yapılmaktadır. Ayaklar plastik ayaktır. Ön yüzlerde çerçeve profil vardır ve profil içleri bronz ayna sibudur. Çekmece rayı kendinden frenli gizli tandem raydır. Ön yüzler son teknoloji serigraf baskıdır.

Ünite üst kapaklı blok gövde 1. sınıf suntalam malzemeden yapılmaktadır. Ön yüzler son teknoloji serigraf baskıdır. Kapak menteşesi kendinden frenli kaliteli menteşedir.

Ünite üst kitaplık blok gövde 1. sınıf suntalam malzemeden yapılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Ölçüsü: Ünite altı 200x45 cm

Üst kapaklı blok 98x38 cm

Üst raflı blok 120x26cm

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2004645

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı