Mağazada Var

Toprak Aynalı Şifonyer

YOT1410013596
18.780 TL 23.475 TL %20
20.658 TL 25.823 TL %21
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 18.780 TL
Toplam
20.658 TL
23.475 TL
18.780 TL
23.475 TL
Şifonyer ( Aynalı )
20.658 TL
18.780 TL
20.658 TL
18.780 TL
Toplam
18.780 TL20.658 TL

Ürün Özellikleri

Toprak Aynalı Şifonyer, şık ve kullanışlı bir depolama çözümü sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan şifonyer, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı ile ön plana çıkar. Geniş çekmeceleri ve dolapları sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Aynalı tasarımıyla odanıza ferahlık ve aydınlık katar. Estetik ve modern bir görünüme sahip olan Toprak Şifonyer Aynalı, dekorasyonunuza şıklık ve işlevsellik katmak için ideal bir seçimdir.


Toprak Yatak Odası (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği 1 Adet Şifonyer ve Aynasından Oluşmaktadır.

Şifonyer Malzemesi Gövde, suntalam malzemeden üretilmiştir. Ön yüzler, MDF malzeme üzeri ahşap kaplama ile üretilmiştir. Ayaklar ahşap malzemedir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tamamı demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )13048163

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 16 Haziran 2024 - 26 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı