Mağazada Var

Toprak Aynalı Konsol

YOT1410013591
23.914 TL 29.893 TL %21
26.306 TL 32.882 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Konsol1 x 23.914 TL
Toplam
26.306 TL
29.893 TL
23.914 TL
29.893 TL
Aynalı Konsol
26.306 TL
23.914 TL
26.306 TL
23.914 TL
Toplam
23.914 TL26.306 TL

Ürün Özellikleri

  

Toprak Aynalı Konsol, doğal ahşap ve zarif tasarımıyla dikkat çekiyor. Ceviz rengi ve kaliteli işçilik, bu konsolu herhangi bir yaşam alanında şık bir odak noktası haline getiriyor. Dayanıklı ve sağlam yapısı, uzun süreli kullanım için idealdir. Geniş ve kullanışlı bir depolama alanı sunan çekmeceler ve raflar, eşyalarınızı düzenli tutmanıza yardımcı olur. Şık ayna detayı, odanıza ferahlık ve aydınlık katarken dekorasyonunuza zarif bir dokunuş yapar. Toprak Aynalı Konsol, modern ve rustik tarzı bir araya getirerek benzersiz bir görünüm sunuyor.

Toprak Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği  1 konsol ve aynasından oluşmaktadır.

Konsol Malzemesi Konsol gövdesi 1. sınıf suntalam malzemeden yapılmaktadır. Ayaklar plastik ayaktır. Ön yüzlerde çerçeve profil vardır ve profil içleri bronz ayna sibudur. Kapak menteşesi kendinden frenli kaliteli menteşedir. Ön yüzler son teknoloji serigraf baskıdır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Konsol2004778

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı