Mağazada Var

Toprak Açılır Yemek Masası

YOT1410013590
17.638 TL 22.048 TL %21
19.402 TL 24.252 TL %20
Takım İçeriği
Masa (Açılır)1 x 17.638 TL
Toplam
19.402 TL
22.048 TL
17.638 TL
22.048 TL
Masa (Açılır)
19.402 TL
17.638 TL
19.402 TL
17.638 TL
Toplam
17.638 TL19.402 TL

Ürün Özellikleri


Toprak Açılır Yemek Masası, şık ve kullanışlı bir yemek alanı sunmak için tasarlanmıştır. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan masa, uzun ömürlü bir kullanım sağlar. 6 kişilik oturma kapasitesiyle geniş bir yemek ortamı sunar. Masa, açılıp kapanabilen özelliği sayesinde ihtiyaca göre boyutunu değiştirebilir. Bu da esneklik ve pratiklik sağlar. Zarif detaylar ve şık tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Toprak Masa, kaliteli ve fonksiyonel bir yemek deneyimi sunmak için ideal bir seçimdir.


Toprak Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 adet yemek masasından oluşmaktadır. 

Masa Malzemesi Yemek masası çift açılımlı masadır. Çift açılım halatlı masa rayı kullanılmaktadır. Ortadan çıkan kitabe ile masanın boyu büyümektedir. Ayaklar kurutulmuş gürgenden yapılmaktadır. Üst tablanın etrafında profil çerçeve vardır. Profil çerçevenin içinde bronz ayna sibu vardır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Açılır)165/2059575

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı