Çok Satan

Tokyo Bazalı Karyola

YOT1410018085
18.200 TL 22.750 TL %20
20.020 TL 25.025 TL %20
Takım İçeriği
Karyola Bazalı1 x 18.200 TL
Toplam
20.020 TL
22.750 TL
18.200 TL
22.750 TL
Karyola Bazalı
20.020 TL
18.200 TL
20.020 TL
18.200 TL
Toplam
18.200 TL20.020 TL

Ürün Özellikleri

Tokyo Bazalı Karyola, modern ve şık bir tasarıma sahip, rahat ve konforlu bir uyku deneyimi sunan bir üründür. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan karyola, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik detayları ve özenli işçiliğiyle dikkat çeken karyola, yatak odanıza şıklık katarken aynı zamanda fonksiyonelliği de ön planda tutar. Rahat bir yatakla tamamlanan Tokyo Karyola, iyi bir uyku için ihtiyacınız olan konforu sağlar. İki kişilik tasarımıyla çiftler için ideal bir seçimdir.

İnegölsofa Tokyo Karyola (İnegöl Mobilya)

Takım içeriğinde 1 adet Tokyo Karyola Bazalı bulunmaktadır.

Baza Fonksiyonu Karyola bazalıdır.

Baza Tipi Baza kapağı karyola çerçevesine monte edilmiştir.

Baza Özelliği Bazalarda dört adet mukavemetli amortisör ve dört adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) ve dengeleyici bulunmaktadır.

Ahşap Bakımı Nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz, direk güneş ışığından koruyunuz. Suyun yüzeye uzun süreli temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler Ayaklar siyah metalden, kulplar lake boyalı ağaçtan üretilmiştir.

Malzeme Suntalam

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı220214109

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı