Çok Satan

Tokyo Aynalı Konsol

YOT1410018081
19.103 TL 23.975 TL %21
21.014 TL 26.373 TL %21
Takım İçeriği
Aynalı Konsol1 x 19.103 TL
Toplam
21.014 TL
23.975 TL
19.103 TL
23.975 TL
Aynalı Konsol
21.014 TL
19.103 TL
21.014 TL
19.103 TL
Toplam
19.103 TL21.014 TL

Ürün Özellikleri


Tokyo Aynalı Konsol, şık ve modern bir tasarıma sahip, işlevsel ve dekoratif bir mobilyadır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan konsol, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş depolama alanları ve şık detaylarıyla dikkat çeken konsol, evinizin her köşesine şıklık ve düzen katar. Kitaplarınızı, süs eşyalarınızı veya diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak için ideal bir seçimdir. Tokyo Konsol, minimalist tarzıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar ve mekana şıklık katmaya yardımcı olur.

İnegölsofa Tokyo Konsol ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Tokyo Aynalı Konsol bulunmaktadır.

Konsol Malzemesi Üst tabla suntalam malzeme kullanılmıştır.

Kulplar doğal ağaç üzeri lake boyadır.

Ayaklar siyah renkli metal malzemedir.

Kulplar doğal ağaç üzeri lake boyadır.

Ahşap Bakımı Nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz, direk güneş ışığından koruyunuz.

Suyun yüzeye uzun süreli temasından kaçınınız.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Konsol2084585

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Temmuz 2024 - 15 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı