Çok Satan

Tokyo Ayna Kapaklı Gardırop

YOT1410018084
29.960 TL 37.450 TL %20
32.956 TL 41.195 TL %20
Takım İçeriği
6 Kapılı Dolap1 x 29.960 TL
Toplam
32.956 TL
37.450 TL
29.960 TL
37.450 TL
6 Kapılı Dolap
32.956 TL
29.960 TL
32.956 TL
29.960 TL
Toplam
29.960 TL32.956 TL

Ürün Özellikleri

Tokyo Ayna Kapaklı Gardırop, şık ve kullanışlı bir yatak odası dolabıdır. Kapaklı tasarımıyla eşyalarınızı düzenli ve güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Geniş iç hacmi ve pratik bölmeleriyle ihtiyaçlarınıza uygun depolama alanı sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan dolap, dayanıklılığı ve şıklığı bir araya getirir. Estetik detaylarla bezeli olan Tokyo Gardırop, yatak odanıza modern bir dokunuş katarken aynı zamanda işlevselliği de sağlar. Eşyalarınızı düzenli tutmak ve odanızı düzenli bir şekilde görünmesini sağlamak için ideal bir seçimdir.

İnegölsofa Tokyo Dolap (İnegöl Mobilya)

Takım içeriğinde 1 adet Tokyo 6 Kapılı Dolap bulunmaktadır.

Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur.

Gardırop Malzemesi Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Gardırop Kapak Fonksiyon Menteşe kapaklardan oluşmaktadır.

Kapaklarda frenli mekanizma bulunmaktadır.

Ahşap Bakımı Nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz, direk güneş ışığından koruyunuz. Suyun yüzeye uzun süreli temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler Ayaklar siyah metalden, kulplar lake boyalı ağaçtan üretilmiştir.

Malzeme Suntalam

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
6 Kapılı Dolap26166211

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Temmuz 2024 - 20 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı