Çok Satan

Tokyo Aral Konsol

YOT1410018080
19.103 TL 23.975 TL %21
21.014 TL 26.373 TL %21
Takım İçeriği
Aynalı Konsol1 x 19.103 TL
Toplam
21.014 TL
23.975 TL
19.103 TL
23.975 TL
Aynalı Konsol
21.014 TL
19.103 TL
21.014 TL
19.103 TL
Toplam
19.103 TL21.014 TL

Ürün Özellikleri

          

Tokyo Aral Konsol, İnegöl Sofa'nın estetik anlayışını yansıtan bir parça olarak evinize zarafet ve fonksiyonellik getiriyor. Ceviz tonlarındaki modern çizgileri ve özel detaylarıyla dikkat çeken bu konsol, geniş depolama alanları ve şık tasarımı ile öne çıkıyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan Tokyo Aral, dayanıklılığı ve estetik tasarımıyla ev dekorasyonunuza değer katıyor.

Tokyo Aral Konsol, oturma odası, yatak odası veya giriş alanları gibi farklı mekanlarda kullanılabilecek çok yönlü bir mobilya parçasıdır. Şık tasarımıyla odanıza modern bir hava katar, aynı zamanda üzerindeki raflar ve çekmeceler ile kullanışlı bir depolama alanı sunar. İnegöl Sofa kalitesiyle tasarlanan Tokyo Aral Konsol, evinizi düzenlemek ve estetik bir atmosfer oluşturmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

İnegölsofa Tokyo Aral Konsol ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Tokyo Aral Aynalı Konsol bulunmaktadır.

Konsol Malzemesi Üst tabla suntalam malzeme kullanılmıştır.

Kulplar doğal ağaç üzeri lake boyadır.

Ayaklar siyah renkli metal malzemedir.

Kulplar doğal ağaç üzeri lake boyadır.

Ahşap Bakımı Nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz, direk güneş ışığından koruyunuz.

Suyun yüzeye uzun süreli temasından kaçınınız.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Konsol2084585

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Temmuz 2024 - 20 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı