Time Duvar Tv Ünitesi - İnegölSofa

Time Duvar Tv Ünitesi

TU1410002028
28.591 TL 33.280 TL %15
31.452 TL 36.610 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 28.591 TL
Toplam
31.452 TL
33.280 TL
28.591 TL
33.280 TL
TV Ünitesi
31.452 TL
28.591 TL
31.452 TL
28.591 TL
Toplam
28.591 TL31.452 TL

Ürün Özellikleri

Lüks Time Duvar TV Ünitesi, şık tasarımı ve geniş depolama alanıyla yaşam alanınıza sofistike bir görünüm kazandırır. Odanızın havası değişecek. Keşfedin!

Time Duvar TV Ünitesi, lüks ve şık bir tasarıma sahip olan mükemmel bir tamamlayıcıdır. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş depolama alanları, rafları ve göz alıcı detaylarıyla fonksiyonellik ve estetiği bir araya getirir. Televizyonunuzu sergilemek için ideal olan geniş ve modern tasarımı, yaşam alanınıza sofistike bir görünüm kazandırır. İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde özelleştirilebilir ve farklı renk seçenekleriyle sunulur. Time Duvar TV Ünitesi, şıklığı ve kullanışlılığı bir araya getiren mükemmel bir seçimdir.

Tıme Modern Tv Ünitesi Takımı

1 Adet Tv Sehpası

1 Adet Üst Blok

Yonga Levha Malzeme

Diğer ürünler fiyata dahil değildi

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2405057

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı