Web Sitesine Özel

Tiflis Dinlenmeli Köşe Koltuk

KT1410004328
58.363 TL 83.375 TL %30
64.199 TL 91.713 TL %31
Takım İçeriği
Köşe Koltuk Dinlenmeli1 x 58.363 TL
Toplam
64.199 TL
83.375 TL
58.363 TL
83.375 TL
Köşe Koltuk Dinlenmeli
64.199 TL
58.363 TL
64.199 TL
58.363 TL
Toplam
58.363 TL64.199 TL

Ürün Özellikleri

 

Tiflis Dinlenmeli Köşe Koltuk, modern ve şık bir tasarıma sahip olan konforlu bir köşe koltuk takımıdır. Kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu koltuklar, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geniş oturma alanı ve rahat minderleriyle mükemmel bir oturma deneyimi sunar. Ekstra dinlenme fonksiyonlarına sahip olan koltuk, ayak kısmının yükseltilmesi ve sırt kısmının geriye yatırılması gibi özelliklere sahiptir. Bu özellikler sayesinde rahatlıkla dinlenip keyifli anlar geçirebilirsiniz. Tiflis Dinlenmeli Köşe Koltuk, salonunuzun görünümünü şık ve modern bir şekilde tamamlayacak bir seçenektir.

İnegölsofa Tiflis Mini Köşe Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Dinlenme koltuk takımından oluşmaktadır. Berjer ve puf opsiyoneldir.

Kumaş İçeriği: Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Nubuk kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi: Silenebilir kumaştır.

Oturum Minderi Malzemesi: 30 dansite sünger kullanılmıştır

Malzeme: Gürgen

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk Dinlenmeli300/1709085

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı