Tesla Siyah-Gümüş Tv Sehpası

TU1410014035
23.639 TL 29.549 TL %21
26.003 TL 32.504 TL %21
Takım İçeriği
TV Sehpası1 x 23.639 TL
Toplam
26.003 TL
29.549 TL
23.639 TL
29.549 TL
TV Sehpası
26.003 TL
23.639 TL
26.003 TL
23.639 TL
Toplam
23.639 TL26.003 TL

Ürün Özellikleri

Tesla Siyah Gümüş TV Sehpası, modern duvar üniteleri arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Şık tasarımıyla dikkat çeken bu TV ünitesi, yaşam alanınıza modern bir dokunuş katarken aynı zamanda pratik bir depolama çözümü sunar. Geniş televizyon paneli, favori filmlerinizi ve TV programlarınızı keyifle izlemenizi sağlar. Yan raflar ve çekmeceler, medya ekipmanlarınızı düzenli bir şekilde saklamanız için idealdir. Siyah ve gümüş renk kombinasyonu, odanızı şık bir şekilde tamamlar ve dekorasyonunuza uyum sağlar. Bu TV sehpası, işlevselliği ve estetiği bir araya getiren şık bir parçadır.

İnegölsofa Tesla Siyah-Gümüş Tv Sehpası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Tesla-gümüş Siyah TV Sehpası bulunmaktadır.

Takım İçeriği: Sadece Alt Blok'tan Oluşmaktadır.

Üst Blok Opsiyoneldir.

Tv Ünitesi Malzemesi: Üst yüzey malzemesi MDF, ayaklar metal malzemeden üretilmiştir.

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Sehpası2084257

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Temmuz 2024 - 24 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı