Tesla Siyah-Bronz Tv Sehpası - İnegölSofa

Tesla Siyah-Bronz Tv Sehpası

TU1410002123
14.989 TL 17.620 TL %15
16.487 TL 19.380 TL %15
Takım İçeriği
TV Sehpası1 x 14.989 TL
Toplam
16.487 TL
17.620 TL
14.989 TL
17.620 TL
TV Sehpası
16.487 TL
14.989 TL
16.487 TL
14.989 TL
Toplam
14.989 TL16.487 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve modern tasarıma sahip Tesla Siyah Bronz TV Sehpası, oturma odanızı tamamlayan bir duvar ünitesidir. Ürün ve seçenekler için bilgi alın! Keşfedin! 

Tesla Siyah Bronz TV Sehpası, modern ve şık bir tasarıma sahip olan bir duvar ünitesidir. Siyah bronz renk kombinasyonuyla öne çıkan bu TV sehpası, oturma odanızın dekorasyonunu tamamlamak için mükemmel bir seçimdir. Geniş depolama alanları, kitaplar, dergiler, medya ekipmanları ve diğer eşyalarınız için kullanışlı bir şekilde organize etmenizi sağlar. Sağlam yapısı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olması, dayanıklılık ve uzun ömür sunar. Tesla Siyah Bronz TV Sehpası, modern yaşam alanlarında tarzınızı yansıtacak şık bir tamamlayıcıdır.

İnegölsofa Tesla Siyah-Bronz Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası) 

Takım İçeriği: Sadece Alt Blok'tan Olışmaktadır.

Üst Blok Opsiyoneldir.

Tv Ünitesi Malzemesi: Üst yüzey malzemesi MDF, ayaklar metal malzemeden üretilmiştir.

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Sehpası2104257

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı