Tesla Siyah-Bronz Orta Sehpa - İnegölSofa

Tesla Siyah-Bronz Orta Sehpa

TU1410004467
8.590 TL 9.660 TL %12
9.452 TL 10.630 TL %12
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 8.590 TL
Toplam
9.452 TL
9.660 TL
8.590 TL
9.660 TL
Orta Sehpa
9.452 TL
8.590 TL
9.452 TL
8.590 TL
Toplam
8.590 TL9.452 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve modern tasarıma sahip Tesla Siyah Bronz Orta Sehpa, oturma odası dekorasyonunuzu tamamlamak için ideal bir tamamlayıcı aksesuardır.           

Tesla Siyah Bronz Orta Sehpa, şık ve modern bir tasarıma sahip olan bir tamamlayıcı aksesuardır. Siyah bronz renk kombinasyonuyla dikkat çeken sehpa, herhangi bir oturma odası veya salonun dekorasyonunu tamamlamak için ideal bir seçimdir. Üstünde bulunan geniş yüzey, kitaplar, dergiler, uzaktan kumandalar ve diğer eşyalarınız için kullanışlı bir depolama alanı sunar. Sağlam yapısı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olması, uzun süreli kullanım için dayanıklılık sağlar. Tesla Siyah Bronz Orta Sehpa, hem işlevsel özellikleri hem de şık tasarımıyla yaşam alanınıza değer katar.

İnegölsofa Tesla Siyah-Bronz Orta Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

1 adet orta sehpadan oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1207040

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı