Tesla Plus Orta Sehpa - İnegölSofa
Çok Satan

Tesla Plus Orta Sehpa

TU1410013910
8.590 TL 9.660 TL %12
9.452 TL 10.630 TL %12
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 8.590 TL
Toplam
9.452 TL
9.660 TL
8.590 TL
9.660 TL
Orta Sehpa
9.452 TL
8.590 TL
9.452 TL
8.590 TL
Toplam
8.590 TL9.452 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve modern tasarıma sahip Tesla Plus Orta Sehpa ile yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katın. Odanızın eksik parçasını tamamlayın. Hemen inceleyin!    

Tesla Plus Orta Sehpa, şık ve zarif bir tasarıma sahip olan modern bir tamamlayıcı aksesuardır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan sehpa, dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Geniş ve kullanışlı bir yüzeye sahip olan Tesla Plus Orta Sehpa, kitaplarınızı, dergilerinizi veya dekoratif objelerinizi sergilemek için ideal bir alan sunar. Estetik detayları ve dikkat çekici tasarımıyla yaşam alanınıza şıklık katarken, fonksiyonel özellikleriyle de pratik bir kullanım sunar. Tesla Plus Orta Sehpa, evinizin oturma odası veya salonunda modern bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olacak mükemmel bir seçenektir.

İnegölsofa Tesla Plus Orta Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

1 Adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1207040

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı