Tesla Plus 6'lı Sandalye Seti - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Tesla Plus 6'lı Sandalye Seti

YOT1410013908
19.112 TL 23.890 TL %20
21.024 TL 26.280 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 19.112 TL
Toplam
21.024 TL
23.890 TL
19.112 TL
23.890 TL
Sandalye (6 Adet)
21.024 TL
19.112 TL
21.024 TL
19.112 TL
Toplam
19.112 TL21.024 TL

Ürün Özellikleri

Tesla Plus 6'lı Sandalye Seti, İnegöl Sofa'nın modern çizgilerini ve konforunu buluşturarak şıklığı yemek alanınıza taşıyor. Hemen Keşfet!          

Tesla Plus Sandalye Seti, modern ve şık tasarımıyla yaşam odanıza rahatlık ve stil katıyor. Kaliteli malzemelerle üretilmiş olan sandalyeler, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Konforlu oturma alanı ve ergonomik tasarımıyla uzun süreli oturma deneyimi sunar. Yumuşak minderleri ve sırt desteği sayesinde rahat bir şekilde dinlenip keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tesla Plus Sandalye, estetik detaylarıyla dekorasyonunuza zarif bir dokunuş katar. Şık renk seçenekleriyle de her tarza uyum sağlar. Hem görsel açıdan çekici hem de işlevsel bir seçenek olan Tesla Plus 6 Adet Sandalye, yaşam odanızın odak noktası olacak.

İnegölsofa Tesla Plus Sandalye (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sandalye (6 Adet)525288

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı