Tesla Metal Üçlü Koltuk

KT1410022776
18.744 TL 23.430 TL %20
20.616 TL 25.770 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Modern Koltuk1 x 18.744 TL
Toplam
20.616 TL
23.430 TL
18.744 TL
23.430 TL
3'lü Modern Koltuk
20.616 TL
18.744 TL
20.616 TL
18.744 TL
Toplam
18.744 TL20.616 TL

Ürün Özellikleri

          

Tesla Metal Üçlü Koltuk, İnegöl Sofa'nın özel tasarımını ve kalitesini evinize taşıyan çağdaş bir mobilya parçasıdır. Metal detayları ve modern çizgileri ile dikkat çeken bu koltuk, hem estetik bir görünüm hem de konforlu bir oturma deneyimi sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen Tesla Metal, dayanıklılığı ve zarif tasarımıyla öne çıkarken, geniş oturma alanları sayesinde evinize şıklık katıyor. Özel tasarımı ile modern ve dinamik bir atmosfer oluşturan bu üçlü koltuk, yaşam alanınıza zarafet ve çağdaşlık katarak odanızı öne çıkarıyor. İnegöl Sofa'nın tasarım ustalığı ve kalite anlayışı ile hazırlanan Tesla Metal Üçlü Koltuk, evinizi modern bir tarzla buluşturuyor.

Tesla Metal Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA


Takım içeriğinde 1 adet Tesla Metal 3'lü Modern Koltuk bulunmaktadır.

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı