Tesla Luxury Orta Sehpa - İnegölSofa
Çok Satan Mağazada Var

Tesla Luxury Orta Sehpa

TU1410004910
9.990 TL 10.631 TL %7
10.989 TL 11.694 TL %7
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 9.990 TL
Toplam
10.989 TL 9.990 TL
10.631 TL
Orta Sehpa
10.989 TL
9.990 TL
10.989 TL
9.990 TL
Toplam
9.990 TL10.989 TL

Ürün Özellikleri

Tesla Luxury Orta Sehpa ile yaşam alanınıza şıklık katın. Fonksiyonel ve modern tasarımıyla mükemmel bir tamamlayıcı aksesuar. Evinizin havası değişecek.

Tesla Luxury Orta Sehpa, yaşam alanınıza şıklık ve fonksiyonellik katmak için tasarlanmıştır. Modern ve zarif tasarımıyla dikkat çeken sehpa, kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Geniş ve düzgün bir yüzeyi olan sehpa, kitaplarınızı, dekoratif objelerinizi veya atıştırmalıklarınızı koymak için idealdir. Metal ayakları sağlam bir temel sağlarken, aynı zamanda şıklığı da vurgular. Tesla Luxury Orta Sehpa, oturma odanızın odak noktası olacak ve yaşam alanınıza estetik bir dokunuş katacaktır.

İnegölsofa Tesla Luxury Orta Sehpa (İnegöl Mobilya)

Orta Sehpa Malzemesi: Üst yüzey malzemesi MDF, ayaklar metal malzemeden üretilmiştir.

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1207040

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı