Tesla Luxury Aynalı Konsol - İnegölSofa
Mağazada Var

Tesla Luxury Aynalı Konsol

YOT1410013914
23.736 TL 29.670 TL %20
26.104 TL 32.630 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 23.736 TL
Toplam
26.104 TL
29.670 TL
23.736 TL
29.670 TL
Konsol ( Aynalı )
26.104 TL
23.736 TL
26.104 TL
23.736 TL
Toplam
23.736 TL26.104 TL

Ürün Özellikleri

Tesla Luxury Aynalı Konsol ile yaşam alanınıza şıklık katın. Modern ve işlevsel tasarımıyla öne çıkan bir konsol seçeneği. İncelemek için hemen tıklayın!

Tesla Luxury Aynalı Konsol, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza zarafet katıyor. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen konsol, dayanıklılığı ve estetik çekiciliği ile ön plana çıkıyor. Geniş depolama alanıyla da işlevsel bir kullanım sunuyor. Aynalı yüzeyi, mekana ferahlık ve derinlik kazandırırken aynı zamanda dekoratif bir detay olarak da öne çıkıyor. Tesla Luxury Konsol Aynalı, şıklık ve işlevselliği bir arada arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Tesla Luxury Yemek Odası Takım (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriği:  1 adet aynalı konsoldan oluşmaktadır.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2105278

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı