Tesla Ekru Gold Konsol ( Aynalı ) - İnegölSofa

Tesla Ekru Gold Konsol ( Aynalı )

YOT1410013920
23.736 TL 29.670 TL %20
26.104 TL 32.630 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 23.736 TL
Toplam
26.104 TL
29.670 TL
23.736 TL
29.670 TL
Konsol ( Aynalı )
26.104 TL
23.736 TL
26.104 TL
23.736 TL
Toplam
23.736 TL26.104 TL

Ürün Özellikleri

Tesla Ekru Gold Konsol, şıklığı ve depolama alanını bir araya getirir. Modern tasarımı ile göz alıcı bir parça. Odanızdan bu parçayı eksik bırakmayın!   

Tesla Ekru Gold Konsol Aynalı, şıklığı ve zarafeti bir arada sunan modern bir konsol modelidir. Ekru rengi ve altın detaylarıyla dikkat çeken bu konsol, odanıza sofistike bir hava katmak için mükemmel bir seçimdir. Geniş depolama alanıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Üstündeki ayna detayı, mekanın genişlemesini ve aydınlanmasını sağlarken, dekoratif objelerinizi sergilemek için harika bir alan sunar. Dayanıklı yapısı ve kaliteli malzemeleriyle uzun ömürlü bir kullanım sunar. Tesla Ekru Gold Konsol Aynalı, şık ve pratik bir çözüm olarak yaşam alanınızı tamamlayacak.

Tesla Ekru Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği Konsol + Konsol Aynadan oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2135770

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı