Tesla Ceviz Gold Yemek Masası - İnegölSofa

Tesla Ceviz Gold Yemek Masası

YOT1410013918
13.608 TL 17.010 TL %20
14.968 TL 18.710 TL %20
Takım İçeriği
Masa (Sabit)1 x 13.608 TL
Toplam
14.968 TL
17.010 TL
13.608 TL
17.010 TL
Masa (Sabit)
14.968 TL
13.608 TL
14.968 TL
13.608 TL
Toplam
13.608 TL14.968 TL

Ürün Özellikleri

Tesla Ceviz Gold Yemek Masası, şıklığı ve rahatlığı bir araya getirir. Modern tasarımıyla dikkat çeker. Odanızı güzelleştirecek bu masayı keşfedin!      

Tesla Ceviz Gold Yemek Masası, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir yemek masasıdır. Ceviz rengi ve altın detaylarıyla yaşam alanınıza sofistike bir hava katar. 6 kişilik oturma kapasitesiyle aile ve misafirleriniz için rahat bir yemek deneyimi sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan masa, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sabit tasarımıyla stabil bir kullanım sağlar. Zarif ve şık tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Tesla Ceviz Gold Sabit Yemek Masası, yemek alanınıza modern bir tarz katmak için mükemmel bir seçimdir.

Takım İçeriği 1 Adet Yemek Masasın'dan Oluşmaktadır.

Masa Malzemesi Üst tabla MDF malzeme üzeri ahşap kaplama ile üretilmiştir.

Ayak Malzemesi Ayaklar metal malzemedir.

Masa Fonksiyonu Masa ortadan açılır özelliğe sahip değildir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Sabit)20710478

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı