Terrano Tekli Koltuk

KT1410008611
9.975 TL 12.469 TL %21
10.973 TL 13.716 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 9.975 TL
Toplam
10.973 TL
12.469 TL
9.975 TL
12.469 TL
1'li Koltuk
10.973 TL
9.975 TL
10.973 TL
9.975 TL
Toplam
9.975 TL10.973 TL

Ürün Özellikleri

   

Terrano Tekli Koltuk, şık ve konforlu tasarımıyla dikkat çeken bir berjer seçeneğidir. Modern tarzıyla her türlü dekorasyona uyum sağlayan bu koltuk, yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Rahat oturma alanı ve ergonomik yapısı sayesinde keyifli bir dinlenme deneyimi sunar. Zarif detayları ve estetik çizgileri ile göz alıcı bir görünüme sahiptir. Terrano 1'li Koltuk, hem evinizde hem de ofisinizde şıklığı ve konforu bir arada arayanlar için ideal bir seçimdir.

Terrano Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım: 1 Adet Berjerden oluşmaktadır.

Gürgen iskelet ve yüksek paslanmaz ayak yapısı.

Birbirinden farklı kumaş ve renk seçenekleri

Tasarımı ile evinizin atmosferini ve sizleri kendisine hayran bırakacak.

Ürünümüzde sağlığa zarar verecek kanserojern madde bulunmamaktadır.

Ürünümüzde orta sehpa ve yan sehpa fiyata dahil değildir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk758090

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı