Terrano Sürgülü Dolap

YOT1410008645
48.351 TL 60.439 TL %21
53.186 TL 66.483 TL %21
Takım İçeriği
Dolap1 x 48.351 TL
Toplam
53.186 TL
60.439 TL
48.351 TL
60.439 TL
Dolap
53.186 TL
48.351 TL
53.186 TL
48.351 TL
Toplam
48.351 TL53.186 TL

Ürün Özellikleri

Terrano Sürgülü Dolap, şık ve işlevsel tasarımıyla yatak odanızın düzenini sağlar. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu dolap, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığıyla öne çıkar. Geniş iç hacmi, raf ve askılık düzenlemeleriyle kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Kapaklı yapısıyla eşyalarınızı tozdan ve gözlerden uzak tutar. Estetik detayları ve modern çizgileriyle dekorasyonunuza şıklık katar. Terrano Dolap, pratik kullanımı ve şık görünümüyle yatak odanızın vazgeçilmez bir parçası olacak.

Terrano Yatak Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet Gardırop

Gardırop MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Raflar özel koton kaplamadır.

Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. Çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap26069220

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı