Terrano Sandalye Seti

YOT1410008638
22.424 TL 28.030 TL %20
24.666 TL 30.833 TL %21
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 22.424 TL
Toplam
24.666 TL
28.030 TL
22.424 TL
28.030 TL
Sandalye (6 Adet)
24.666 TL
22.424 TL
24.666 TL
22.424 TL
Toplam
22.424 TL24.666 TL

Ürün Özellikleri

 

Terrano Sandalye Seti, yaşam alanınıza modern ve şık bir dokunuş katmak için tasarlanmıştır. Set halinde sunulan 6 adet sandalye, konforlu oturum deneyimi ve dayanıklı yapılarıyla dikkat çeker. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Terrano Sandalye, uzun süreli kullanım için idealdir. Ergonomik tasarımı sayesinde rahat bir oturma pozisyonu sunar. Estetik ve işlevselliği bir araya getiren bu sandalyeler, evinizin yaşam odası, yemek odası veya salonunda mükemmel bir tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Terrano Sandalye ile şıklığı ve konforu bir arada yaşayın.

Terrano Yemek Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 6 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır.

Sandalye Ayaklar metal malzemedir, oturum komple ahşaptan üretilmiştir.

Sandalye Kumaşı İthal kumaş kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı