Terrano Sabit Yemek Masası

YOT1410008635
25.546 TL 31.932 TL %20
28.100 TL 35.125 TL %20
Takım İçeriği
Masa (Sabit)1 x 25.546 TL
Toplam
28.100 TL
31.932 TL
25.546 TL
31.932 TL
Masa (Sabit)
28.100 TL
25.546 TL
28.100 TL
25.546 TL
Toplam
25.546 TL28.100 TL

Ürün Özellikleri


Terrano Masa Sabit, şık ve modern tasarımıyla yemek alanınıza zarafet katmak için ideal bir seçimdir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu masa, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Geniş bir masa yüzeyine sahip olan Terrano Masa Sabit, 6 kişilik oturma kapasitesiyle aile ve misafirlerinizle keyifli yemek deneyimleri yaşamanızı sağlar. Sadelik ve şıklığı bir arada sunan bu masa, evinizin dekorasyonuna modern bir dokunuş katmak için mükemmel bir tercihtir. Terrano Masa Sabit ile şık ve konforlu bir yemek alanı oluşturabilirsiniz.

Terrano Yemek Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet Yemek Masası

Konsol MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar metal malzemedir. Üst tabla aynadan üretilmiştir.

MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahip değildir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Sabit)1809276

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı