Terrano Aynalı Konsol

YOT1410008636
28.255 TL 35.319 TL %21
31.080 TL 38.850 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 28.255 TL
Toplam
31.080 TL
35.319 TL
28.255 TL
35.319 TL
Konsol ( Aynalı )
31.080 TL
28.255 TL
31.080 TL
28.255 TL
Toplam
28.255 TL31.080 TL

Ürün Özellikleri


Terrano Aynalı Konsol, şık ve zarif tasarımıyla evinizin dekorasyonunu tamamlamak için ideal bir seçimdir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu konsol, dayanıklılığı ve estetik görünümü ile öne çıkar. Geniş depolama alanı ve şık ayna detayıyla pratik ve göz alıcı bir kullanım sunar. Tarzınıza uygun renk seçenekleriyle de dikkat çeken Terrano Konsol Aynalı, evinizde şıklığı ve düzeni bir arada sunar. Oturma odası, yatak odası veya koridor gibi farklı mekanlarda kullanabilirsiniz. Terrano Konsol Aynalı ile evinize fonksiyonel bir parça ve zarif bir dekoratif detay ekleyebilirsiniz.

Terrano Yemek Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet Konsol ve Aynası

Konsol MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar metal malzemedir. Üst tabla aynadan üretilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2085080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı