Terrano 3'lü Koltuk - İnegölSofa

Terrano 3'lü Koltuk

KT1410008614
19.000 TL 23.750 TL %20
20.904 TL 26.130 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 19.000 TL
Toplam
20.904 TL
23.750 TL
19.000 TL
23.750 TL
3'lü Koltuk
20.904 TL
19.000 TL
20.904 TL
19.000 TL
Toplam
19.000 TL20.904 TL

Ürün Özellikleri

Terrano 3'lü Koltuk, modern ve zarif tasarımıyla yaşam alanınızı mükemmel bir şekilde tamamlar. Odanızın eksik parçasını tamamlayın ve keyfini çıkarın!  

Terrano 3'lü Koltuk, modern ve zarif tasarımıyla yaşam alanınızı mükemmel bir şekilde tamamlar. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu koltuk, dayanıklılığı ve rahatlığı bir araya getirir. Şık çizgileri, konforlu minderleri ve geniş oturma alanıyla aileniz ve misafirleriniz için ideal bir seçimdir. Tarzınızı yansıtan renk seçenekleriyle mekânınıza uyum sağlar. Terrano 3'lü Koltuk, evinize şıklık ve konfor katarken, kaliteli ve estetik bir yaşam alanı sunar.

Terrano Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım: 1 Adet 3'lü Düz Koltuk

Gürgen iskelet, sırt mekanizmalı yatak olma özelliği ve yüksek paslanmaz ayak yapısı.

Birbirinden farklı kumaş ve renk seçenekleri

Tasarımı ile evinizin atmosferini ve sizleri kendisine hayran bırakacak.

Ürünümüzde sağlığa zarar verecek kanserojern madde bulunmamaktadır.

Ürünümüzde orta sehpa ve yan sehpa fiyata dahil değildir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2309580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı