Tarz Komodin - İNEGÖLSOFA

Tarz Komodin

YOT1410006715
2.550 TL
2.810 TL
Takım İçeriği
Komodin1 x 2.550 TL
Toplam
2.810 TL 2.550 TL
Komodin
2.810 TL
2.550 TL
2.810 TL
2.550 TL
Toplam
2.550 TL2.810 TL

Ürün Özellikleri

Tarz Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği 1 adet sürgülü gardırop, 1 adet  karyola gövde, başlık ve bench dahil(Bazalı), 1 adet şifonyer ve 1 adet şifonyer aynası ve 2 komodinden oluşmaktadır.

Malzeme Suntalam

Yatak Ölçüsü 160 x 200

Ayak Malzemesi Metal

Gardırop Malzemesi Suntalam

Gardırop Kapak Fonksiyon Sürgülü

Komodin Malzemesi Suntalam

Şifonyer Malzemesi Suntalam

Çekmece Mekanizması Çekmecelerde Teleskobik ray

Baza Fonksiyonu Bazalı

Kapak Mekanizması Yavaşlatılıcılı Sürgü Sistemi

Aydınlatma Özelliği Gardırop led aydınlatmalıdır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin654647

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Haziran 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı