Sultan Tekli Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Sultan Tekli Koltuk

KT1410008798
9.408 TL 11.760 TL %20
10.352 TL 12.940 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 9.408 TL
Toplam
10.352 TL
11.760 TL
9.408 TL
11.760 TL
1'li Koltuk
10.352 TL
9.408 TL
10.352 TL
9.408 TL
Toplam
9.408 TL10.352 TL

Ürün Özellikleri

Berjer Koltuk: Sultan Tekli Koltuk, şık tasarımı ve rahat yapısıyla öne çıkan bir berjer. Konforlu oturum için ideal seçimdir. Detaylı inceleyin! Keşfet!

Sultan Tekli Koltuk, konforlu ve şık tasarımıyla evinizin veya ofisinizin vazgeçilmez parçalarından biri olacak. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan berjer koltuk, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Rahat minderleri ve ergonomik yapısı sayesinde oturma deneyiminizi en üst seviyeye çıkarır. Şık detayları ve zarif dokunuşlarıyla dekorasyonunuza şıklık katarken, aynı zamanda dinlenme alanınızı da oluşturur. Sultan 1'li Koltuk, keyifli bir zaman geçirmenizi sağlayacak bir berjer deneyimi sunar.

Sultan Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi) 

Takım içeriği  1 adet tekli koltuktan oluşuyor.

Metal ayaklı tasarım modern görünüme sahip.

İskelet fırınlanmış gürgen ağacından yapılmış olup mukavemeti yüksektir.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk7580100

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı