Sultan Metal Berjer - İnegölSofa
Mağazada Var

Sultan Metal Berjer

KT1410008500
9.408 TL 11.760 TL %20
10.352 TL 12.940 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 9.408 TL
Toplam
10.352 TL
11.760 TL
9.408 TL
11.760 TL
Berjer
10.352 TL
9.408 TL
10.352 TL
9.408 TL
Toplam
9.408 TL10.352 TL

Ürün Özellikleri

Modern tarzıyla öne çıkan Sultan Metal Berjer, şıklığı ve konforu bir araya getiriyor. Odanıza hava katacak kaliteli ve modern yapısı dikkat çekiyor.    

Sultan Metal Berjer, modern bir tarzı yansıtan estetik bir tasarıma sahiptir. Bu tekli berjer, zarif detayları ve şık metal ayaklarıyla dikkat çeker. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan berjer, uzun ömürlü kullanım sağlar. Rahat oturma alanı ve ergonomik tasarımıyla konforlu bir deneyim sunar. Sultan Metal Berjer, evinizin veya ofisinizin dekorasyonuna sofistike bir dokunuş katmak için mükemmel bir seçimdir. Kendinizi rahatlatmak ve keyifli bir zaman geçirmek için bu modern berjeri tercih edebilirsiniz.

Sultan Metal Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriği 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuktan oluşuyor.

Metal ayaklı tasarım modern görünüme sahip.

İskelet fırınlanmış gürgen ağacından yapılmış olup mukavemeti yüksektir.

Üçlü kanepeler sırt mekanizması sayesinde yatak olma özelliğine sahip.

Teslim süresi 15-20 gün olup teslimat ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Mobilya taşımacılığı yapan İNEGÖLSOFA tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer7575100

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı