Still Tekli Koltuk - İnegölSofa
Çok Satan

Still Tekli Koltuk

KT1410006615
7.480 TL 9.350 TL %20
8.232 TL 10.290 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 7.480 TL
Toplam
8.232 TL
9.350 TL
7.480 TL
9.350 TL
1'li Koltuk
8.232 TL
7.480 TL
8.232 TL
7.480 TL
Toplam
7.480 TL8.232 TL

Ürün Özellikleri

Still Tekli Koltuk: Konforlu ve şık berjer koltuk. Döner özelliğiyle rahat ve dinlendirici bir deneyim sunar. Detaylı inceleme için sitemizi inceleyin!  

Still Tekli Koltuk, konforlu ve şık bir berjer koltuk seçeneğidir. Rahat oturma pozisyonu ve ergonomik tasarımıyla dinlenmek için ideal bir seçimdir. Döner özelliği sayesinde istediğiniz yöne kolayca dönebilirsiniz. Kaliteli malzeme ve dayanıklı yapısı uzun süreli kullanım sağlar. Yumuşak minderleri ve yüksek sırt desteği sayesinde rahat bir oturma deneyimi sunar. Still 1'li Koltuk, oturma odalarına modern bir dokunuş katarak yaşam alanınızı tamamlar.

İnegölsofa Still Berjer ( İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği Keten kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği %30 pamuk, %70 polyester malzemeden üretilmiştir.

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Yüzeysel olarak silinebilir, yıkanabilir.

Berjer: SİNAY GİNA 169169

İskelet Malzemesi Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi 30 DNS Soft sünger üzerine beşlik kuştüyü kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi Metal malzemeden üretilmiştir.

Ayak Rengi Siyah

Ek Bilgiler Berjer döner berjerdir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk809070

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı