2023 Model Çok Satan

Soho Tekli Berjer

KT1410013292
14.000 TL 17.500 TL %20
15.400 TL 19.250 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 14.000 TL
Toplam
15.400 TL
17.500 TL
14.000 TL
17.500 TL
Berjer
15.400 TL
14.000 TL
15.400 TL
14.000 TL
Toplam
14.000 TL15.400 TL

Ürün Özellikleri

      

Soho Tekli Berjer, modern ve şık tasarımıyla evinize zarif bir dokunuş sağlar. Rahat oturma alanı, ergonomik yapısı ve yumuşak minderleri sayesinde keyifli bir dinlenme deneyimi sunar. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı bu berjer, uzun süre dayanıklı ve kullanışlı olmayı hedefler. Estetik çizgileri ve detaylarıyla dekorasyonunuza sofistike bir hava katar. Farklı renk seçenekleriyle uyum sağlayarak tarzınıza ve mekanınıza uygun bir görünüm elde etmenizi sağlar. Soho Berjer, dinlenme alanlarınızı daha konforlu ve şık bir hale getirir.

İnegölsofa Soho Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Soho Berjerden oluşmaktadır.

İskelet ve Sünger Malzemesi: Ürünlerimiz 1. sınıf fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Ayak Malzemesi: Ayaklar Ahşaptır.

Kumaş Rengi: Takımda renk değişikliği yapılmaktadır. Keten ve nubuk kumaş kombini ile takım oluşturulmuştur

Bakım: Silinebilir kumaştan üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı : Orta sert

Oturum Minderi Malzemesi : 35 DNS Hr orta sertlikte sünger kullanılmıştır. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer909540

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 21 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı