Soho Modern Üçlü Koltuk - İnegölSofa
2023 Model Çok Satan

Soho Modern Üçlü Koltuk

KT1410013294
23.128 TL 28.910 TL %20
25.440 TL 31.800 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 23.128 TL
Toplam
25.440 TL
28.910 TL
23.128 TL
28.910 TL
3'lü Koltuk
25.440 TL
23.128 TL
25.440 TL
23.128 TL
Toplam
23.128 TL25.440 TL

Ürün Özellikleri

Modern tarzıyla öne çıkan Soho Modern Üçlü Koltuk, 3'lü koltuk modelleri arasında en şık seçenektir. Odanıza hava katacak. Sitemizde ürünleri inceleyin! 

Soho Modern Üçlü Koltuk, modern tarzı ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir seçenektir. Konforlu minderleri ve geniş oturma alanıyla rahat bir deneyim sunar. Yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığı bu koltuk, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Modern çizgileri ve zarif detaylarıyla yaşam alanınıza sofistike bir hava katmaktadır. Soho 3'lü Koltuk, evinizin dekorasyonunu tamamlayacak şık bir seçenektir.


İnegölsofa Soho Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Soho 3'lü Koltuk bulunmaktadır.

İskelet ve Sünger Malzemesi: Ürünlerimiz 1. sınıf fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Ayak Malzemesi: Ayaklar Ahşaptır.

Kumaş Rengi: Takımda renk değişikliği yapılmaktadır. Keten ve nubuk kumaş kombini ile takım oluşturulmuştur

Bakım: Silinebilir kumaştan üretilmiştir.

Yatak Mekanizması : Geriye doğru açılan sırt mekanizması sayesinde yatak olabilmektedir.

Oturum Yumuşaklığı : Orta sert

Oturum Minderi Malzemesi : 35 DNS Hr orta sertlikte sünger kullanılmıştır. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk23080100

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı