Soho Dörtlü Koltuk - İnegölSofa
2023 Model Çok Satan

Soho Dörtlü Koltuk

KT1410013295
33.264 TL 41.580 TL %20
36.592 TL 45.740 TL %20
Takım İçeriği
4'lü Koltuk1 x 33.264 TL
Toplam
36.592 TL
41.580 TL
33.264 TL
41.580 TL
4'lü Koltuk
36.592 TL
33.264 TL
36.592 TL
33.264 TL
Toplam
33.264 TL36.592 TL

Ürün Özellikleri

Şık modern tasarıma sahip Soho Dörtlü Koltuk, 4'lü koltuk modelleri arasında uygun fiyat seçenekleriyle sunulmaktadır. Sitemizi inceleyin ürünleri keşfet!

Soho Dörtlü Koltuk, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir seçenektir. Geniş oturma alanı ve konforlu minderleriyle rahat bir deneyim sunar. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı bu koltuk, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkar. Estetik çizgileri ve zarif detaylarıyla yaşam alanınıza sofistike bir hava katar. Soho 4'lü Koltuk, evinizin dekorasyonunu tamamlamak için ideal bir tercihtir. Farklı renk seçenekleriyle uyum sağlayarak tarzınıza uygun bir görünüm yaratmanıza olanak tanır.


İnegölsofa Soho Dörtlü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Soho 4'lü Koltuk bulunmaktadır.

İskelet ve Sünger Malzemesi: Ürünlerimiz 1. sınıf fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Ayak Malzemesi: Ayaklar Ahşaptır.

Kumaş Rengi: Takımda renk değişikliği yapılmaktadır. Keten ve nubuk kumaş kombini ile takım oluşturulmuştur

Bakım: Silinebilir kumaştan üretilmiştir.

Yatak Mekanizması : Geriye doğru açılan sırt mekanizması sayesinde yatak olabilmektedir.

Oturum Yumuşaklığı : Orta sert

Oturum Minderi Malzemesi : 35 DNS Hr orta sertlikte sünger kullanılmıştır. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
4'lü Koltuk27580100

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı