Softy Döner Berjer - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Softy Döner Berjer

KT1410011386
8.720 TL 10.900 TL %20
9.600 TL 12.000 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 8.720 TL
Toplam
9.600 TL
10.900 TL
8.720 TL
10.900 TL
Berjer
9.600 TL
8.720 TL
9.600 TL
8.720 TL
Toplam
8.720 TL9.600 TL

Ürün Özellikleri

Modern ve döner özellikli Softy Döner Berjer, rahat oturma deneyimi sunar. Şık tasarımı, modern ve zarif yapısıyla dikkat çeker. Daha fazlası için incele!

Softy Berjer, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir oturma odası parçasıdır. Rahat oturma deneyimi sunan ergonomik yapısıyla dinlenme ve keyifli zaman geçirme imkanı sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan berjer, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Döner özelliği sayesinde istediğiniz yöne kolayca dönebilirsiniz. Rahat minderleri ve sırt desteğiyle vücudunuzu kusursuz bir şekilde sarar. Softy Berjer, oturma odanıza şıklık ve konfor katar.

İnegölsofa Softy Berjer (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği: 1 adet Berjerden oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Keten dokulu kumaş kullanılmıştır.

İskelet Malzemesi: Kayın ve göknar ağacı malzemesinden üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 32 dansite soft sünger kullanılmıştır

Ayak Malzemesi: Metal veya Ahşap

Ayak Rengi: Siyah veya Ceviz

Ayak Tipi: Yerden Yüksek

Kol Tipi: Geniş Kol

Ek Bilgiler: Minimal tarzın konforla kombinasyonu. Keten dokulu kumaş, derin oturum ve yumuşacık süngerler eşsiz bir rahatlık sağlar. İnce metal ayaklar, yerden yükseklik ve kollardaki detaylar gözü yormayan modern bir stil katar. Katlanabilen sırt ile ihtiyaç duyulduğunda yatak fonksiyonu da sağlar.

Kumaş Bakım: Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer868888

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı