Ersin Doğan Collection

Softy 3'lü Koltuk Yataklı

KT1410007425
25.234 TL 31.543 TL %21
27.758 TL 34.697 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Yataklı1 x 25.234 TL
Toplam
27.758 TL
31.543 TL
25.234 TL
31.543 TL
3'lü Koltuk Yataklı
27.758 TL
25.234 TL
27.758 TL
25.234 TL
Toplam
25.234 TL27.758 TL

Ürün Özellikleri

 

Softy 3'lü Koltuk Yataklı, konforlu ve işlevsel bir oturma deneyimi sunan şık bir tasarıma sahiptir. Geniş oturma alanı ve rahat minderleriyle aileniz ve misafirleriniz için ideal bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan koltuk, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yataklı özelliği sayesinde ihtiyaç duyduğunuzda kolayca bir yatak haline dönüşebilir. Şık tasarımı ve modern çizgileriyle oturma odanıza şıklık katar. Softy 3'lü Koltuk Yataklı, hem rahatlık hem de işlevsellik arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

İnegölsofa Softy Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği: 1 adet Üçlü Yataklı koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Keten dokulu kumaş kullanılmıştır.

İskelet Malzemesi: Kayın ve göknar ağacı malzemesinden üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Ayak Malzemesi: Metal veya Ahşap

Ayak Rengi: Siyah veya Ceviz

Ayak Tipi: Yerden Yüksek

Kol Tipi: Geniş Kol

Sırt modeli Mindersiz

Ek Bilgiler: Minimal tarzın konforla kombinasyonu. Keten dokulu kumaş, derin oturum ve yumuşacık süngerler eşsiz bir rahatlık sağlar. İnce metal ayaklar, yerden yükseklik ve kollardaki detaylar gözü yormayan modern bir stil katar. Katlanabilen sırt ile ihtiyaç duyulduğunda yatak fonksiyonu da sağlar.

Kumaş Bakım: Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Yataklı2259077

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 21 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı