Softy 2'li Koltuk - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Softy 2'li Koltuk

KT1410007424
16.656 TL 20.820 TL %20
18.320 TL 22.900 TL %20
Takım İçeriği
2'li Koltuk1 x 16.656 TL
Toplam
18.320 TL
20.820 TL
16.656 TL
20.820 TL
2'li Koltuk
18.320 TL
16.656 TL
18.320 TL
16.656 TL
Toplam
16.656 TL18.320 TL

Ürün Özellikleri

Softy 2'li Koltuk, oturma odanız için şıklık ve konfor sunan modern bir parça. Kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Koltuk modelleri için sitemizi incele!

Softy 2'li Koltuk, oturma odanıza şıklık ve konfor katmak için tasarlanmış modern bir parçadır. Kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilen koltuk, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Rahat minderleri ve ergonomik yapısıyla mükemmel bir oturma deneyimi sunar. Şık tasarımı ve uyumlu renk seçenekleri, dekorasyonunuza uyum sağlar. Softy 2'li Koltuk, zarif detayları ve estetik çizgileriyle oturma odanızı tamamlar ve misafirlerinizi ağırlarken konforlu bir ortam yaratır.

İnegölsofa Softy Keten İkili Koltuk (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği: 1 adet İkili Koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Keten dokulu kumaş kullanılmıştır.

İskelet Malzemesi: Kayın ve göknar ağacı malzemesinden üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 32 dansite soft sünger kullanılmıştır

Ayak Malzemesi: Metal veya Ahşap

Ayak Rengi: Siyah veya Ceviz

Ayak Tipi: Yerden Yüksek

Kol Tipi: Geniş Kol

Sırt modeli Mindersiz

Ek Bilgiler: Minimal tarzın konforla kombinasyonu. Keten dokulu kumaş, derin oturum ve yumuşacık süngerler eşsiz bir rahatlık sağlar. İnce metal ayaklar, yerden yükseklik ve kollardaki detaylar gözü yormayan modern bir stil katar. Katlanabilen sırt ile ihtiyaç duyulduğunda yatak fonksiyonu da sağlar.

Kumaş Bakım: Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
2'li Koltuk1929077

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı