Soft Xplus Köşe Koltuk

KT1410013869
74.000 TL 92.500 TL %20
81.400 TL 101.750 TL %20
Takım İçeriği
Küçük Köşe1 x 74.000 TL
Toplam
81.400 TL
92.500 TL
74.000 TL
92.500 TL
Küçük Köşe
81.400 TL
74.000 TL
81.400 TL
74.000 TL
Toplam
74.000 TL81.400 TL

Ürün Özellikleri

  

Soft XPlus L Koltuk Takımı, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katıyor. L şeklindeki yapısıyla ferah bir oturma alanı sunarken, kaliteli malzemeleri ve sağlam yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla konforlu bir oturma deneyimi sunar. Geniş renk seçenekleriyle dekorasyonunuzla uyumlu hale getirebileceğiniz Soft XPlus L Koltuk Takımı, aynı zamanda pratik bir şekilde temizlenebilir. İdeal bir oturma alanı ve şık bir tasarım arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Soft Köşe Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği:  1 adet köşe koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş Özelliği Lamine edilmiş ithal kumaş

Kumaş Bakım Lekelerde sadece hafif nemli ve sabunlu bez kullanınız. Kimyasal leke çıkarıcı kullanılmaz.

Fonksiyon Özelliği Modüllerin sırtlarındaki 2 Adet sırt kırlenti kaldırıldığında geniş oturum ve tek yat olabilmektedir.

İskelet Malzemesi Kontrplak ile desteklenmiş fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır.

Sünger Özelliği Oturumlarda alta 35 dansite Soft sünger kullanılmıştır. Sırt kısmında yumuşak minderi kullanılmıştır

Ayak Malzemesi Siyah renkde kaplanmış gizli metal ayak kullanılmıştır

Sünger Özelliği Orta sertliktre relax sünger kullanılmıştır. 

İskelet Özelliği Fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır.

Kumaş Özel. Buharlı makine ile temizlenebilir. Küçük lekelerde sadece hafif nemli ve sabunlu bez kullanınız. Kimyasal leke çıkarıcı kullanılmaz.

Sünger Özel. Orta sertlikte sünger kullanılmışltır.

Yatak & Sandık Sabit

Ayak Özel. Metal

Takım Bakımı : Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Mobilya taşımacılığı yapan İNEGÖLSOFA tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Küçük Köşe400-400

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 16 Haziran 2024 - 26 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı