Soft Classic Köşe Koltuk

KT1410013868
100.000 TL 125.000 TL %20
110.000 TL 137.500 TL %20
Takım İçeriği
Büyük Köşe1 x 100.000 TL
Toplam
110.000 TL
125.000 TL
100.000 TL
125.000 TL
Büyük Köşe
110.000 TL
100.000 TL
110.000 TL
100.000 TL
Toplam
100.000 TL110.000 TL

Ürün Özellikleri

   

Soft Classic Köşe Koltuk Takımı, modern ve zarif tasarımıyla yaşam alanınıza şıklık katıyor. Yumuşak ve konforlu minderleri, geniş oturma alanı ve ergonomik yapısıyla rahat bir oturma deneyimi sunuyor. İnce detayları ve kaliteli malzemeleriyle uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Modüler yapısı sayesinde odanızın şekline ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak düzenleyebilirsiniz. Modern çizgileri ve sofistike renk seçenekleriyle her tarza uyum sağlayan bir seçenek sunuyor. Soft Classic Köşe Koltuk Takımı, yaşam alanınızı şık ve çağdaş bir atmosfere dönüştürmek için ideal bir seçimdir.

Soft Köşe Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Köşeden oluşmaktadır.

Kumaş Bakım Lekelerde sadece hafif nemli ve sabunlu bez kullanınız. Kimyasal leke çıkarıcı kullanılmaz.

Fonksiyon Özelliği Modüllerin sırtlarındaki 2 Adet sırt kırlenti kaldırıldığında geniş oturum ve tek yat olabilmektedir.

İskelet Malzemesi Kontrplak ile desteklenmiş fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır.

Sünger Özelliği Oturumlarda alta 35 dansite Soft sünger kullanılmıştır. Sırt kısmında yumuşak minderi kullanılmıştır

Ayak Malzemesi Siyah renkde kaplanmış gizli metal ayak kullanılmıştır

Sünger Özelliği Orta sertliktre relax sünger kullanılmıştır. 

İskelet Özelliği Fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır.

Kumaş Özel. Buharlı makine ile temizlenebilir. Küçük lekelerde sadece hafif nemli ve sabunlu bez kullanınız. Kimyasal leke çıkarıcı kullanılmaz.

Sünger Özel. Orta sertlikte sünger kullanılmışltır.

Yatak & Sandık Sabit

Ayak Özel. Metal

Takım Bakımı : Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Büyük Köşe155-460-275

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı