Siesta Siyah Üçlü Zigon Sehpa

TU1410002425
5.738 TL 6.375 TL %10
6.312 TL 7.013 TL %10
Takım İçeriği
Zigon Sehpa1 x 5.738 TL
Toplam
6.312 TL
6.375 TL
5.738 TL
6.375 TL
Zigon Sehpa
6.312 TL
5.738 TL
6.312 TL
5.738 TL
Toplam
5.738 TL6.312 TL

Ürün Özellikleri

Siesta Siyah Üçlü Zigon Sehpa, oturma odanızı tamamlayan zarif bir tamamlayıcı aksesuardır. Siyah renkteki şık ve modern tasarımıyla dikkat çeker. Bu zigon sehpa, kullanışlı bir yüzey sunarak kitaplarınızı, içeceklerinizi veya dekoratif objelerinizi koymak için ideal bir alan sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Siesta Siyah Zigon Sehpa, dayanıklılığı ve şıklığı bir araya getirir. Oturma odanıza şıklık ve işlevsellik katmak için Siesta Siyah Zigon Sehpayı tercih edebilirsiniz.

Siesta Siyah Sehpa Seti (İnegöl Mobilyasi)

3 Adet sehpadan oluşmaktadır.

Ürün Ölçüleri :48*48*55 cm

Ayaklar Siyah Fırın boya

4 milimetre Siyah Cam

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı