Siesta Krom Üçlü Zigon Sehpa

TU1410002426
6.289 TL 6.988 TL %11
6.917 TL 7.686 TL %11
Takım İçeriği
Siesta 3\'lü Krom Zigon Sehpa1 x 6.289 TL
Toplam
6.917 TL
6.988 TL
6.289 TL
6.988 TL
Siesta 3\'lü Krom Zigon Sehpa
6.917 TL
6.289 TL
6.917 TL
6.289 TL
Toplam
6.289 TL6.917 TL

Ürün Özellikleri

Siesta Krom Üçlü Zigon Sehpa, oturma odanıza modern bir dokunuş katmak için tasarlanmış şık bir aksesuardır. Yüksek kaliteli krom kaplamasıyla dayanıklı ve göz alıcı bir görünüme sahiptir. İnce detayları ve minimalist tasarımıyla oturma odanızı tamamlayan bir parçadır. Siesta Krom Tamamlayıcı Ürün, kitaplarınızı sergilemek, dekoratif objeleri düzenlemek veya bitkileri yerleştirmek için idealdir. Oturma odanızı daha şık ve düzenli bir şekilde dekore etmek için Siesta Krom Tamamlayıcı Ürünü tercih edebilirsiniz.

Siesta Krom Zigon Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

3 Adet sehpadan oluşmaktadır. 

Ürün Ölçüleri :45*45*55 cm

Krom Kaplama 

4 milimetre füme ayna

Ayaklar Metal

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Temmuz 2024 - 24 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı