Siesta Gold Üçlü Zigon Sehpa

TU1410002424
6.728 TL 7.475 TL %10
7.401 TL 8.223 TL %10
Takım İçeriği
Zigon Sehpa1 x 6.728 TL
Toplam
7.401 TL
7.475 TL
6.728 TL
7.475 TL
Zigon Sehpa
7.401 TL
6.728 TL
7.401 TL
6.728 TL
Toplam
6.728 TL7.401 TL

Ürün Özellikleri

Siesta Gold Üçlü Zigon Sehpa, oturma odanızı şık ve göz alıcı bir şekilde tamamlamak için ideal bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ürün, zarif tasarımı ve detaylı işçiliğiyle dikkat çeker. Estetik bir dokunuş sağlayan altın detaylar, odanıza lüks bir hava katar. Siesta Gold Tamamlayıcı Ürün, sehpa, vazo veya dekoratif objeleri sergilemek için kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Oturma odanızı kişisel tarzınıza uygun şekilde dekore etmek ve yaşam alanınıza sıcaklık katmak için Siesta Gold Tamamlayıcı Ürünü tercih edebilirsiniz.

Siesta Gold Sehpa Seti (İnegöl Mobilyasi)

3 Adet sehpadan oluşmaktadır.

Ürün Ölçüleri :48*48*55 cm

Ayaklar Gold Fırın boya

4 milimetre Siyah Cam

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 13 Ağustos 2024 - 23 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı