Severus Silver Yemek Masası - İnegölSofa

Severus Silver Yemek Masası

YOT1410013830
17.480 TL 21.850 TL %20
19.232 TL 24.040 TL %20
Takım İçeriği
Masa1 x 17.480 TL
Toplam
19.232 TL
21.850 TL
17.480 TL
21.850 TL
Masa
19.232 TL
17.480 TL
19.232 TL
17.480 TL
Toplam
17.480 TL19.232 TL

Ürün Özellikleri

Şıklığı ve dayanıklılığı bir arada sunan Severus Silver Yemek Masası, modern tasarımıyla göz kamaştırıyor. Detaylı bilgi almak için iletişime geçin!     

Severus Silver Yemek Masası, şıklığı ve zarafeti bir araya getiren mükemmel bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan masa, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Modern ve zarif tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar. Geniş yüzeyi, aile ve misafirlerinizle keyifli yemekler paylaşmanız için idealdir. Konforlu oturma alanı sağlayan geniş boyutlarıyla rahat bir yemek deneyimi sunar. Şık detayları ve estetik çizgileriyle göz alıcı bir parça olan Severus Silver Yemek Masası, yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katmaktadır.

İnegölsofa Severus Silver Masa (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Masadan oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa1929580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı