Severus Orta Sehpa - İnegölSofa

Severus Orta Sehpa

TU1410013839
8.590 TL 9.980 TL %14
9.450 TL 10.980 TL %14
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 8.590 TL
Toplam
9.450 TL
9.980 TL
8.590 TL
9.980 TL
Orta Sehpa
9.450 TL
8.590 TL
9.450 TL
8.590 TL
Toplam
8.590 TL9.450 TL

Ürün Özellikleri

Zarif ve işlevsel Severus Orta Sehpa, oturma odanıza şıklık ve kullanışlılık katıyor. Odanıza renk katacak ve düzenleyecek. Hemen Keşfedin! Kaçırmayın!  

Severus Orta Sehpa, şık ve işlevsel bir tamamlayıcı aksesuar olarak yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katıyor. Ahşap ve metalin mükemmel birleşimiyle tasarlanmış olan sehpa, dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Geniş bir tabla yüzeyine sahip olan Severus Orta Sehpa, kitaplarınızı, dekoratif objelerinizi veya günlük kullanımınızda ihtiyaç duyduğunuz eşyaları rahatlıkla yerleştirebileceğiniz bir alan sunar. Şık tasarımı ve minimalist çizgileriyle modern bir atmosfer oluştururken, aynı zamanda fonksiyonel bir kullanım sunar. Severus Orta Sehpa, oturma odanızın vazgeçilmez bir parçası olacak.

İnegölsofa Severus Ekru Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Orta Sehpa

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1237045

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı